Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Descrierea jobului

  • Intocmeste rapoarte financiare in conformitate cu standardele de raportare internationale;
  • Intocmeste situatiile financiare generale si analizele pentru: bilant, contul de profit si pierderi, declaratii de venit, situatia fluxurilor de numerar;
  • Analizeaza rezultatele financiare ale bancii si ale liniilor de business;
  • Efectueaza controlul financiar si intocmeste analiza financiara pentru subsidiarele CEB;
  • Participa la intocmirea bugetului si follow-up.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, de preferat in Economie
  • Experienta de minimum 1 an intr-o pozitie similara
  • Cunostinte de legislatie financiar-bancara
  • Cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit)
  • Cunostinte avansate MS Office

Oferim:

  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Abonament Bookster
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date CREDIT EUROPE BANK pentru oportunitati viitoare.