Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Brașov, Iași, Constanța, Piatra Neamț, Oradea, Arad, Galați, București, Timișoara

Daca esti pasionat de design grafic si te caracterizezi prin creativitate atunci locul tau este in echipa noastra!

CERINTE:
• Portofoliu;
• Minimum 2 ani de experienta in ceea ce priveste designul grafic;
• Cunostinte solide de Adobe Illustrator si Photoshop;
• Abilitati bune de comunicare in limba engleza;
• Creativitate, originalitate si atentie la detalii;
• Notiuni de compozitie cromatica;
• Seriozitate;
• Auto-organizare si respectarea termenelor impuse;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
• Realizarea materialelor grafice: Logouri, flyere, brosuri, carti de vizita, carti postale, bannere, etc.

BENEFICII:
• Salariu motivant si posibilitatea unei majorari salariale intr-un timp scurt. Totul tine de viteza de lucru si de implicare.
• Munca se presteaza la domiciliul angajatului; Atat conversatiile cat si proiectele vor fi sustinute pe Skype.
• Bonus in functie de realizari.

Descrierea companiei

We are Mala Design, a creative studio focusing on art. Our work ranges from logo design, flyer, brochure, post card, business card, social media cover design, to much more. We had the privilege of working with successful individuals, entrepreneurs, organizations, brands and businesses.
Design to us is a passion, a way of life.

Va rugam sa nu aplicati in cazul in care nu aveti cunostinte solide de Adobe Illustrator si Photoshop + portofoliu.
Multumesc.