Grafician / Operator copy center

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Candidatul ideal:
Are cunostinte de Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator
Cunoaste principiile de functionare a echipamentelor digitale de imprimat
Este atent/a la detalii
Respecta termenele limita
Este creativ/a, are imaginatie
Are capacitatea de punere in practica si de finalizare a proiectelor
Are spirit de echipa
Respecta regulile
Este ordonat/a
E o persoana pozitiva, are initiativa
Isi doreste sa evolueze in cadrul echipei si impreuna cu firma noastra
Are minim studii medii
Este disponibila pentru un program inegal de munca/ture

Responsabilitati:
Conceperea si prelucrarea grafica a materialelor
Preluarea, realizarea si predarea comenzilor
Operarea/mentenanta echipamentelor

Program de lucru: full time, 3-4 zile pe saptamana, 12 ore/zi (cu pauza de masa), alternativ: doua zile lucrate cu doua zile libere.

  • Interviu online
  • De ce crezi ca esti potrivit/a pentru acest job?
  • Esti dispus/a pentru un program de lucru full time, 3-4 zile pe saptamana, 12 ore/zi (alternativ: doua zile lucrate cu doua zile libere)?
  • Ce asteptari salariale ai?