Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Industrială, Constanța

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

-Grafician dtp-operator imprimante de mari dimensiuni

-Firma de productie publicitara, angajeaza operator print digital cu experienta pentru operare imprimante de mari dimensiuni (UV, solvent) si cutter plotter.

-cunoscator al programelor Corel Draw, Illustrator, Photoshop, Scanvec PhotoPrint RIP
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii, respectarea termenelor limita, perseverenta
- cunostinte de limba engleza

Responsabilitati:

- preluarea comenzilor de la departamentele interne
- pregatirea grafica/ fisiere de print.
- tiparirea lucrarilor
- cauta solutii prin care sa reduca cheltuielile de fabricatie, raportate la mediu si materiale

BENEFICII:

-pregatire si specializare la locul de munca in primele 3 luni printr-un program sustinut de companie
-dezvoltare personala si profesionala prin activitatea desfasurata zilnic
-participare la programe de realizare machete si prototip in echipa
-activitate ce asigura provocari zilnice si reusite profesionale permanente
-rezultate profesionale personale prin individualitate in proiecte
-participarea la targuri si expozitii nationale si internationale
-evidentiere in cadrul programelor de responsabilizare sociala desfasurate in liceele/facultatile din Constanta
-lucru in cadrul unei echipe tinere si pline de entuziasm formata din specialisti care te sustin
-pachet de beneficii raportat la performanta discutate la angajare
-contract de munca pe minim 3 ani
Te asteptam in echipa noastra :)