Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Noi, Inovart Consulting, suntem o echipa de creatie publicitara, cu o vasta experienta in acest domeniu, dedicata in a crea cele mai eficiente solutii pentru clientii nostri, dezvoltand concepte inedite si proiecte speciale. Ne definim prin inovatie si calitatea serviciilor pe care le oferim. Compania activeaza in special in zona de nord-est a tarii si ne numaram printre agentiile de publicitate din Romania care ofera toata gama de servicii publicitare, de la produse personalizate, unice pentru fiecare client in parte, la consultanta in marketing, solutii de promovare si multe altele.

Candidatul ideal

• Absolvent studii medii / superioare;
• Cunoastere solida a programului Corel Draw, optional Adobe Illustrator si Adobe Photoshop;
• Cunostinte de design, fonturi si machetare pentru transpunerea materialelor de creatie intr-un format pentru tipar sau productie publictara;
• Experienta de lucru in social media: Facebook (optional)
• Limba engleza scris/vorbit nivel mediu / avansat;
• Foarte bune abilitati de planificare si organizare personala;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Atentie la detalii, gandire logica, seriozitate, responsabilitate;
• Capacitate de a respecta termene limita si livrarea la timp a proiectelor;
• Viteza de lucru.

Descrierea jobului

• Realizeaza materiale publicitare pentru clientii firmei: flyere, roll-up-uri, bannere, semnalistica luminoasa, alte tipuri de materiale publicitare;
• Mentine si dezvolta relatiile cu clienti;
• Mentine si dezvolta relatiile cu furnizorii de servicii si materiale specifice;

Se ofera:
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru dinamic si placut.