Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Grafician

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu spirit creativ, cu experienta in design/grafica publicitara.
Candidatul ideal trebuie sa fie deschis la noi provocari si comunicativ

  • Cunostinte avansate de grafica si experienta in utilizarea programelor din suita Adobe Creative (Phototshop, Illustrator, InDesign) si CorelDraw, minim 3 ani;
  • Cunostinte HTML
  • Experienta in brand design;
  • Creativitate
  • Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv
  • Rapiditate in executie, atentie sporita la detalii;

Descrierea jobului

  • Concepte de design si DTP pentru materiale de promovare si corporate identity;
  • Mentinerea identitatii vizuale a brandului;
  • Web design pentru campaniile de marketing
  • Crearea manualului de brand

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pe care le aveti?