Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Epiesa isi extinde echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei epiesa, aplica la noi pentru postul de:

Grafician

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu spirit creativ, cu experienta in design/grafica publicitara.
Candidatul ideal trebuie sa fie deschis la noi provocari si comunicativ

  • Cunostinte avansate si experienta in utilizarea programelor din suita Adobe Creative (Phototshop, Illustrator, InDesign) si CorelDraw minim 3 ani;
  • Experienta in brand design;
  • Creativitate
  • Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv
  • Experienta in grafica, minim 2 ani –
  • Rapiditate in executie, atentie sporita la detalii;

Descrierea jobului

  • Concepte de design si DTP pentru materiale de promovare si corporate identity;
  • Mentinerea identitatii vizuale a brandului ;
  • Web design pentru campaniile de marketing
  • Crearea manualului de brand
  • Interactioneaza in permanenta cu echipa de Marketing si furnizorii

Euro Parts Distribution SRL comercializeaza prin intermediul site-ului epiesa, piese auto multimarca inca din 2011. Cu o cifra de afaceri anuala de zece milioane de euro si un portofoliu foarte mare de clienti in toata tara, epiesa este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

Pentru a afla cateva informatii generale despre compania noastra, va invitam sa vizitati site-ul epiesa. Cv-urile pot fi depuse si pe adresa de e-mail .