Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Specialist achizitii brand-uri proprii

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Job remote (activitatea se desfășoară de la domiciliu/telemuncă)
Limbi vorbite
Engleză - Avansat , Maghiară - Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Posturi disponibile
1

Vino sa faci parte din echipa noastra de Trade!

Responsabilitati:

  •  Suport in gestionarea tuturor aspectelor logistice si comerciale ce vizeaza brandurile proprii si exclusive (importuri, comenzi, forecasturi, relatia cu depozitul si magazinele);
  • Prelucrare diverse rapoarte;
  • Intocmirea matricilor si a fisierelor de listare a produselor noi;
  • Suport in pregatirea si negocierea contractelor cu furnizorii interni si externi;
  • Urmarirea implementarii planogramelor la nivel de magazin.

Cerinte:

  • Lucrul in Excel
  • Limba engleza – nivel avansat;
  • Limba maghiara – constituie un avantaj.

Beneficii:

Va oferim un mediu de lucru prietenos si energic, un pachet salarial atractiv si posibilitatea de a va dezvolta cariera.

Descrierea companiei:

Era 1972 când Bernand Marionnaud a avut o idee revoluționară: să creeze un loc în care frumusețea să fie la îndemâna tuturor! Așa s-a născut lanțul nostru de parfumerie, care își datorează numele inventatorului. Astăzi Marionnaud este prezent în 11 țări europene, cu peste 1200 de puncte de vânzare și platforme de comerț electronic.

Originar din Paris, acolo unde incepe stilul chic, Marionnaud Paris stie ca pentru a arata bine, trebuie sa te simti bine. Cu o cunostinta bogata si o expertiza in domeniul frumusetii, stilului si inovatiilor, suntem cea mai buna sursa de indrumare, inspiratie si servicii.