Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

DSV_2009_RD_0004

DSV_logo_RGB

Responsabilitati:

- Primeste, gestioneaza si elibereaza materialele din gestiunea de materiale, materii prime si auxiliare.
- Coordoneaza si participa la receptia cantitativa a tuturor produselor din cadrul gestiunii, in baza documentelor de intrare;
- Verifica si aproba toate intrarile si iesirile din gestiune.
- Verifica inregistrarea actelor de primire si eliberare corect, complet si la timp in fisele de magazie pentru toate produsele conform dispozitiilor legale.
- Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa conform procedurilor interne.
- Ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.

Profil:
- Studii medii finalizate;
- Experienta minim 2 ani;
- Atestat ISCIR, reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare calculator;
- Corectitudine, integritate, abilitati de comunicare si coordonare;
- Atitudine orientata catre client;

OFERIM:
Salariu competitiv;
Bonuri de masa;
Transport GRATUIT
pentru Timisoara  de la Fantana Punctele Cardinale pana la punctul de lucru din Com. Ghiroda si retur.