Gestionar-tehnic

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Transilvaniei, Cisnădie

Se recruteaza si din

Sibiu

Cautam un coleg activ, ordonat,cu initiativa si principii morale. Trebuie sa fie implicat  si constiincios, sa fie comunicativ si sociabil,  cu inclinatii tehnice, bun utilizator al calculatorului (excel, word,outlook etc), permis categoria B si cunostinte de gestiune.

Responsabilitatile postului:

-activitati specifice de gestiune a sculelor, utilajelor si altor materiale folosite in productie si service.
-urmareste buna functionare a autoturismelor din parcul auto,
-atributii in procesul de aprovizionare/gestionare si vanzare de piese de schimb
-pregatire si expediere marfa
-participa la inventare periodice

Activitatea se desfasoara in Cisnadie, de luni pana vineri intre orele 8-16 .Se ofera salar fix si tichete de masa . Cei interesati pot trimite CV la adresa

Cu o experiență de 15 ani, compania Pan Adami a ajuns să fie o organizație bine cunoscută și respectată din România, având ca principal obiect de activitate comercializarea și producția echipamentelor de panificație, patiserie, cofetărie și gelaterie. Reprezentant pe piata romaneasca a unor producatori renumiti din Germania, Italia, Spania, Olanda, Austria etc, PAN ADAMI este o companie statornica in relatiile cu partenerii, dar si cu salariatii.