Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Descrierea postului:

- Gestioneaza stocul fizic de piese de schimb si accesorii

- Receptioneaza marfa livrata de furnizori si verifica concordanta dintre actele insotitoare ale marfii si marfa

- Organizeaza si depoziteaza marfa la locul potrivit in depozit, utilizand eficient spatiul de depozitare

- Pregateste si inmaneaza marfa clientilor interni/externi si completeaza documentatia aferenta

- Opereaza in stoc miscarile de marfa

- Efectueaza transferurile de marfa din stocul central la punctele de lucru

- Participa la inventare periodice ale produselor aflate in gestiune

- Raspunde de evidenta termenelor de valabilitate ale produselor din stoc

- Mentine ordinea si curatenia in depozit

Cerintele postului:

- Studii medii

- Cunostinte PC

- Cunostinte tehnice

- Experienta in domeniu

- Persoana organizata si atenta la detalii

Oferta (bonusuri si beneficii):

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist

- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic

- Mediu de lucru transparent bazat pe obiective

- Pachet salarial  motivant

- Programe de instruire profesionala