Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Purcha

Contihead111

Gestionar piese de schimb - Fabrica de electronice Timisoara

Responsabilităţi

Gestionarea pieselor de schimb în SAP (export costuri, introducere date);
Verificarea comenzilor împreuna cu departamentul Purchasing;
Menținerea standardului 5S;
Suport pentru tehnicienii de mentenanță în indentificarea pieselor de schimb necesare;
Întocmirea documentelor necesare pentru trimiterea pieselor defecte la reparat;
Organizarea locatiilor disponibile pentru stocarea pieselor de schimb

Cerinţe

Cunostințe de limba engleză la nivel mediu;
Cunostințe pachet Microsoft Office.

Beneficii

Al treisprezecelea salariu;
Spor pentru orele de noapte şi pentru cele din weekend;
Tichete de masă;
Mediu de lucru la standarde internaţionale.

Vrei să conduci alături de Continental? Fă primul pas: aplică online!

best_job2