Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; 266-268 Calea Rahovei, București

RESPONSABILITĂȚI de BAZĂ:

  • Descărcarea coletelor primite de la producător, verificarea acestora și pregătirea coletelor pentru expediere;
  • Scanarea articolelor pentru introducerea lor în gestiunea depozitului, sortarea articolelor pe diverse criterii, repartizarea lor conform listelor, alarmare și etichetare;
  • Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
  • Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Studii medii complete;
  • Experiența pe un post similar este un avantaj;
  • Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare.

Îți vom oferi un loc de muncă stabil, cu un salariu motivant și un colectiv energic și unit!

Locația depozitului este în Sectorul 5, dacă îți este interesant atunci, aplică aici sau la indicând în subiectul mesajului ”Gestionar-manipulant”.