Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Gilău

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

EVW Holding SRL parte a grupului E van Wijk Olanda, recrutam Gestionar pentru echipa din Gilau.

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unui Gestionar, care sa fie interesat de o provocare profesionala si de o oportunitate de cariera. Candidatul va trebui sa faca dovada faptului ca va contribui la dezvoltarea si la imbunatatirea continua a proceselor din EVW Holding SRL

Candidatul ideal:
• Studii - minimum liceu cu profil tehnic
• Operare pachet MsOffice - constituie un avantaj
• 1-2 ani experienta intr-un post similar - avantaj experienta ca si gestionar in domeniul auto
• Atestat de lucru pe stivuitor
• Seriozitate si disciplina, responsabilitate
• Atent la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului
• Capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului:
• Controlul documentelor aferente stocurilor
• Operare program de gestiune
• Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozitul dealer-ului Iasi – manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv
• Tichete de masa
• Servicii medicale si asigurare de sanatate