Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Gestionar depozit Sighisoara

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa orientata catre rezultate si profesionalism, asteptam cu interes sa te cunoastem.

Atribuții:

  • Respecta regulamentul de ordine interioara;
  • Aplicarea procedurilor interne de gestiune;
  • Intocmirea și controlul tuturor actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit;
  • Verificarea stocurilor existente în depozit și în spațiile anexe;
  • Inregistrarea computerizată a tuturor mișcărilor de stoc;
  • Depozitarea în condiții optime a mărfurilor din gestiune;
  • Respectarea programelor de livrare.

Cerințe:

  • Experiență de minimum 2 ani;
  • Studii medii cu diploma de bac, postliceală, școală profesională;
  • Cunostiinte PC minime, operare MS Office;
  • Responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine;
  • Experienta pe un post similar poate reprezenta un avantaj;
  • Domiciliu preferabil în Sighisoara sau zonele limitrofe.

Beneficii oferite

  • Contract de munca incheiat pe o perioada nedeterminata;
  • Card de fidelitate;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Ajutoare financiare pentru evenimente;
  • Pachete de produse/sărbători, etc.