Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

EBC HR Solutions este în căutarea unui gestionar produse pharma pentru unul din clientii săi, o companie cu acoperire națională având ca principal obiect de activitate distribuția de produse medicinale veterinare, prezentă pe piață de 22 de ani.

Cerinte:

- Minim 10 clase,
- Experiență în activitatea de depozit,
- Seriozitate, rigurozitate, atenție la detalii
- Persoană cu o bună capacitate organizatorică,

Responsabilitati / Realizari

- Organizează, coordonează, îndrumă şi controlează întreaga activitate a depozitului pentru medicamente şi accesorii;
- Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă (reactivi, produse biologice, instrumentar, aparatură de laborator, hrană de animale etc);
- Coordonează şi urmăreşte primirea mărfurilor;
- Recepţionează mărfurile cantitativ, calitativ şi valoric conform dispoziţiilor legale;
- Întocmeşte documentul de recepţie şi constatare diferenţe;
- Întocmeşte facturile de vânzare pentru clienţi şi a avizelor de însoţire a mărfii pentru farmacii;
- Efectuează periodic inventarul stocurilor de marfă;
- Pregatirea comenzilor (inclusiv pregatirea marfii pentru livrare)
- Expediază marfa către clienţi;
- Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfurilor la/din depozit;

Alte informatii

- Salariu fix + Tichete de masă,
- Siguranța unui parteneriat pe termen lung.