Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Atentie distributiva si concentrare buna, spirit de observatie, memorie cifrica si vizuala, bune abilitati de calcul numeric,
- Bune abilitati de comunicare, aptitudinea de a lucra cu oamenii si cu documente, spirit de echipa, corectitudinea si simtul responsabilitatii, constiinciozitate;
- Disciplina in munca, capacitate de a efectua corect masuratori asupra marfurilor;

Alte cerinte:
- cel putin 21 de ani conform Legii, certificate de cazier juridic fara antecedente penale, contract de garantie materiala, disponibilitatea la program prelungit si la efort fizic;

Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:
- Primeste marfurile  numai in baza documentelor legale de insotire;
- Verifica totodata integritatea ambalajelor predate si consemneaza pimirea in documentele specifice la dispozitieIa toate masurile necesare securizarii gestiunii comune si a bunurilor care tin de aceasta;
-  Manipuleaza produsele finite  conform procedurilor de lucru;

Program: 1 schimbi

Salariu motivant
Bonuri de masa
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Sporuri conform legii