Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal:

- experiență anterioară în domeniul instalații electrice;

- studii medii finalizate;

- cunoştinţe operare PC- MS Office;

- persoană organizată, cu iniţiativă;

- persoană cu spirit de echipă dezvoltat, capabilă să se integreze rapid, responsabilă, echilibrată;

- abilităţi dezvoltate de comunicare;

- domiciliul stabil de preferinţă în DEJ;

Responsabilitati

- recepţionează cantitativ şi calitativ mărfurile intrate în gestiune;

- urmareşte ca marfa introdusa în stocul central să corespundă din punct de vedere cantitativ şi calitativ;

- operează în stoc mişcările de marfă (intrări, ieşiri);

- pregăteşte mărfurile pentru livrare pe șantier;

- întocmeşte avize de expediţie/ facturi pentru mărfurile ce părăsesc firma;

- completează documentele justificative legate de stocuri;

- utilizează eficient spaţiul de depozitare a mărfurilor;

- realizează periodic invetarul la mărfurile din depozit;

Beneficii

- un pachet salarial atractiv, tichete de masă, transport decontat;

- mediu de lucru plăcut, ca membru al unei echipe dinamice;

- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei

Invest, activeaza in sectorul instalatiilor, remarcandu-se pe piata rezidentiala si industriala prin serviciile de calitate prestate pana in ofera servicii complete de consultanta, proiectare, executie si mentenanta pentru urmatoarele domenii de activitate:- instalatii si retele electrice- automatizari- instalatii termice- instalatii sanitare- instalatii de climatizare- instalatii tehnologice - instalatii de prevenire si avertizare la efractie si incendiu- sisteme fotovoltaice si micro-turbine eoliene. Va asteptam cu drag in echipa noastra de specialisti. Va oferim un mediu de lucru profesionist si prietenos, dezvoltarea personala a angajatilor, satisfactia muncii si placerea de a lucra in compania noastra fiind una dintre prioritatile firmei.