Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Arad

Candidatul ideal:

- Studii medii;
- Experienţă pe o poziţie similară – constituie avantaj;
- Cunoştinţe de operare programe gestiune și lucrul cu scanner - constituie avantaj.
- Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;

În caz că nu ai lucrat până acum cu scanner-ul sau cu vreun soft de gestiune, nu-ți face griji. Te învățăm noi.

Descrierea jobului:

- Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei;
- Asigurarea mişcării stocurilor;
- Efectuarea inventarului stocului de marfă ori de câte ori e necesar;
- Participare activă la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei;
- Urmărirea ca marfa introdusă în depozit să fie sigilată;
- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării
- Respectarea programului de livrări.

Beneficii:
- oportunități reale de promovare;
- atmosferă de lucru plăcută;