Gestionar Depozit Craiova

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Gestionar  DEPOZIT CRAIOVA

Responsabilitati: Coordoneaza si supervizeaza permanent intreaga activitate a depozitului ( receptie, manipulare, depozitare, stocare, aranjare marfa in depozit,  livrari, inventariere etc.). Organizeaza si asigura ordinea si siguranta marfurilor si a bunurilor tehnico-materiale aflate in spatiile de depozitare. Raspunde de realizarea manipularii, depozitarii si pastrarii marfurilor in conformitate cu prevederile instructiunilor producatorilor si cu procedurile si normele interne de lucru. Coordoneaza si controleaza activitatea de inventariere a marfurilor. Asigura functionarea bazei tehnico-materiale a depozitului ( reparatii, intretinere, investitii, echipamente si utilitati). Propune solutii de imbunatatiri a activitatii depozitului si reguli de buna practica in depozit.

Cerinte:

Studii medii. Obligatoriu experienta de minim 1 ani pe un post similar cu referinte. Atitudine proactiva si gandire strategica.

Beneficii:

-Salariu competitiv si bonusare in functie de realizarile societatii
-Stabilitate
-Oportunitati de dezvoltare profesionala