Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Jilava

Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai capacitatea de a duce lucrurile pana la capat si de a fi eficient?

Esti o persoana careia ii place ca lucrurile sa fie bine organizate si asezate la locul lor? Te pricepi să oferi suport si ajutor colegilor din echipa?

Ai capacitatea de a tine evidenta pentru , piese de schimb, echipamente si accesorii cu diverse specificatii tehnice?

Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
-asigura si raspunde de gestiunea stocurilor de piese de schimb si echipamente
-asigura si raspunde de receptia bunurilor si aranjarea acestora in depozit, organizarea, intretinerea si depozitarea produselor, avand in vedere pastrarea integritatii acestora conform normelor in vigoare
-intocmeste documentele de intrare/iesire bunuri
-preda comenzile catre transportatori si pregateste coletele pentru livrare
-opereaza miscarile stocurilor in aplicatiile de gestiune a stocurilor (WMS/ERP/CRM)
-intocmeste diverse raportari privind situatia stocurilor
-participa si se ocupa de buna desfasurare a inventarierilor periodice

Profilul candidatului:
- studiile cu profil tehnic constituie un avantaj

- experienta anterioara in gestiunea pieselor de schimb sau a echipamentelor cu specificatii tehnice diverse

- abilitati de operare calculator

- atentie la detalii

- abilitati de organizare si stabilire a prioritatilor

- abilitati de comunicare interpersonala si capacitatea de a relationa pozitiv, atat in interiorul cat si in exteriorul companiei

- abilitati de lucru in echipa

- persoană onestă şi responsabilă

Beneficii:
- salariu fix motivant + bonus in functie de realizarea obiectivelor de performanta

- mediu de lucru flexibil si modern

- programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala

- acces la tehnologii de ultima generatie