Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

• Spirit organizatoric;
• Initiativa;
• Aptitudine generala de invatare;
• Aptitudini de comunicare;

Descrierea jobului

• Indeplineste activitatile zilnice de gestiune: etichetare, ambalare produse;
• Se ocupa periodic de aranjarea si curatenia in depozit;
• Raspunde de calitatea receptiilor facute;
• Raspunde de buna pastrare a marfurilor pana la receptia lor in magazin sau livrarea lor din depozit catre clienti;
• Efectuează recepţia fizică a mărfii la intrarea în depozitul firmei atunci cand i se deleaga acest lucru;
• Participa in mod activ la efectuarea inventarului
• Anunta Seful de Depozit atunci cand nu mai are anumite articole in depozit sau cand acestea sunt pe cale sa se termine
• In functie de necesitati efectueaza livrarea marfii din depozitul Art & Craft catre magazine;
• Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei