Gestionar depozit carburanti

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Munchen, Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

SC TURSIB SA Sibiu, are ca obiect principal de activitate  transportul public local. SC TURSIB SA numara in prezent 294 de angajati .

  Transportul cu autobuzele in orasul Sibiu, dateaza din anul 1930, cand au fost achizitionate 3 autobuze marca Aamer.  In decursul anilor, structura parcului de autobuze s-a schimbat si este in continua schimbare si modernizare.

  SC TURSIB SA pune zilnic la dispozitia sibienilor mijloace de transport in comun, pe trasee cu un program bine sincronizat.

  Valorile in care credem sunt: profesionalismul, responsabilitatea, calitatea, corectitudinea, increderea, implicarea.

  Motto-ul societatii TURSIB SA este "Noi miscam orasu!"

Responsabilitati:

-Organizeaza primirea, pastrarea si distribuirea carburantilor si lubrifiantilor din cadrul gestiunii pe care o coordoneaza.

- Intocmeste necesarul de carburanti, lubrifianti, in asa fel incat sa existe un stoc minim necesar bunei desfasurari a activitatii;

- Efectueaza receptia cantitativa a motorinei, uleiurilor;

-Asigura primirea si eliberarea motorinei si uleiurilor, zilnic.

Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de:
- Seriozitate;

- Bune abilitati de comunicare,

- Integritate si corectitudine;

- Spirit de lucru în echipă.

Cerinte:

- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;

- Cunostinte de contabilitate primara;

- Cunostinte de operare PC;

- Experienta in domeniu constitue avantaj;

- Aptitudinea de a lucra cu documente;

- Aptitudini de calcul.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial motivant si tichete de masa;

- Mediu de lucru plăcut.