Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Descrierea postului

- Raspunde de gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa;
- Participa activ la operatiunile de expediere/ receptie a marfii la/din depozitul firmei;
- Prelucreaza materialele ( debitare, frezare ), conform specificatiilor primite;

- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;

- Se asigura de utilizarea cu responsabilitate a echipamentelor, consumabilelor, materialelor si mijloace fixe primite in folosinta;
- In anumite situatii, asigura livrarea produselor catre clienti.

Aptitudini necesare postului

 - Studii medii
- Cunostinte calculator: operare windows, office
- Disponibilitate si usurinta in manipularea fizica si ordonarea marfurilor
- Permis de conducere cat. B

- Experienta pe un post similar constituie un avantaj

- Seriozitate
- Abilitati de comunicare
- Flexibilitate
- Spirit organizatoric si de echipa

Oferim

- Pachet salarial atractiv

- Bonuri de masa

- Prime periodice

- Abonament de sanatate privat

- Program de lucru de luni pana vineri