Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Angajator: MA-FRA

Societatea noastra este singurul distribuitor de detergenti auto profesionali MA-FRA din Romania

Locul desfasurarii activitatii in Otopeni

Responsabilitati:
• coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului (receptie, intrari/iesiri, stocuri, livrari, retururi etc);
• efectueaza lunar inventarul stocului de marfa pe sortimente, cantitati, pret;
• urmareste termenele de livrare si aprovizionare, respectand ordinea intrarilor;
• verifica caracteristicilor produselor (culoare, miros, deteriorare ambalaj) sesizand neconformitatile;
• asigura buna gestionare a marfurilor, documentelor specifice de gestiune, optimizarea spatiului de depozitare si calitatea depozitarii produselor;
• verifica concordanta intre evidenta contabila de gestiune si stocurile din depozit;
• asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit;

Cerinte:
• Experienta intr-o pozitie similara: min 2 ani
• Corectitudine -Loialitate- Bun organizator- Comunicativ
• Calm, amabil
• Cunostinte operare PC
• Cunostinte legislatie gestiune stocuri
• Cunostinte in domeniul pietei auto reprezinta un avantaj

Beneficii:
• loc de munca stabil intr-o companie in plina dezvoltare;
• salariu atractiv;
• instruire pe post