Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

• Minim studii medii finalizate

• Experienta anterioara intr-un post similar – minim 3 ani

• Experienta anterioara intr-un rol cu responsabilitati de logistica - Experienta la receptie si livrare marfuri

• Bune abilitati de comunicare

• Abilitati de baza in lucrul cu cifre si rapoarte

• Bune abilitati de planificare si organizare

• Orientat catre rezultat

• Cunostinte Windows (Word, Mail, Excel) - minime

• Persona serioasa, constiincioasa, de incredere

• Stare buna de sanatate, rezistenta la efort fizic

• Experienta anterioara in lucrul cu un sistem de gestiune, reprezinta un avantaj important

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• Pregateste marfa / comenzile pentru livrare

• Efectueaza receptia marfurilor (intrari de la furnizori, retururi, etc)

• Intocmeste si verifica corectitudinea avizelor de livrare

• Sprijina administrarea fluxului de activități de aprovizionare cu marfuri

• Efectueaza inventarul periodic, sub indrumarea sefului de departament

• Responsabil pentru raportare (aprovizionare, transport, livrare), în concordanță cu termene stabilite de către seful de departament

• Manipuleaza produsele intrate si iesite si este responsabil de asezarea acestora in depozit

• Efectueaza livrari (punctual, cand / daca este cazul) cu autoturismul companiei

• Prelucrarea cu acuratete a miscarilor de stocuri si inregistrarea corecta  a acestora

BENEFICII:

• salariu net lei

• bonusare trimestriala in functie de performante

• telefon mobil & buget convorbiri

• locatia biroului: Bucuresti, zona Calea 13 septembrie intersectie cu Sos. Panduri. Activitatea principala se desfasoara in biroul din showroom, cu vizite punctuale in depozit.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Epardoseli Retail, este o companie autohtona ce activeaza in sectorul comertului cu produse de amenajari interioare. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, aplica acum!