Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Ai experienta in activitatea de gestiune?
Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit, intr-un sector in plina dezvoltare? Atunci te asteptam in echipa noastra!
Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole, cu sediul in com. Branistea, jud. Galati si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare

 Mai multe detalii despre postul de Gestionar Depozit:

Responsabilitati:

- intocmirea actelor de intrare –iesire din gestiunea societatii;
- organizarea spatiilor in vederea depozitarii;
- organizarea, primirea, depozitarea si conservarea fara pierderi, degradari sau sustrageri a bunurilor si luarea de masuri pentru depozitarea in bune conditii, conform normelor tehnice de depozitare si prevenire a incendiilor, precum si de protectie a muncii si a mediului;
- verificarea conformitatii produselor la receptie;
- receptia si depozitarea produselor ordonate pe grupe, si sort-tipo-dimensiuni;
- participa la efectuarea inventarierii bunurilor din gestiune, impreuna cu comisiile constituite de conducerea societatii;
- preda zilnic la biroul contabilitate toate documentele privind primirea sau eliberarea bunurilor din gestiune;
- intocmeste documentele de receptie la momentul primirii stocurilor;

Cerinte:
Cazier judiciar
Studii :minim medii
Experienta : min 3 ani in functia de gestionar
Autorizatie ISCIR pentru motostivuitorist constituie avantaj
Alte cerinte: Seriozitate, cunoasterea legislatiei in domeniu
Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook);
Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
Perseverenta si atitudine proactiva;
Asumarea raspunderii;

Beneficii:
• salariu atractiv;
• apartenența la o echipă de profesioniști;
• posibilitate de dezvoltare personală și profesională;
• transport asigurat la punctul de lucru.