Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

RESPONSABILITATI
. Receptia, eliberarea marfurilor si inventarierea lor pe baza documentelor specifice;
• Verificare si pregatirea comenzilor
• Intretinerea stocului
• Evidenta gestiunii
• Intocmirea documentelor necesare precum si a altor rapoarte cerute
• coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului (receptie, intrari/iesiri, stocuri, livrari, retururi etc);
• efectueaza lunar inventarul stocului de marfa pe sortimente, cantitati, pret;
• urmareste termenele de livrare si aprovizionare, respectand ordinea intrarilor;
• verifica caracteristicilor produselor (culoare, miros, deteriorare ambalaj) sesizand neconformitatile;
• asigura buna gestionare a marfurilor, documentelor specifice de gestiune, optimizarea spatiului de depozitare si calitatea depozitarii produselor;
• verifica concordanta intre evidenta contabila de gestiune si stocurile din depozit;
• asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit;

CERINTE
- bune abilitati de comunicare, care sa permita o exprimare clara si concisa
- abilitati de lucru in echipa
- persoane organizate, intuitive, cu un acut simt de observatie
- studii medii

sediu in Voluntari, pod dupa Metro, capat masina 155
Va rugam sa aplicati numai daca locatia firmei este potrivita pt dumneavoastra si sunteti dispusi pt deplasarea zilnica la sediul din Voluntari.