Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Esti o persoana activa si iti place sa te implici? Esti exact ceea ce cautam!

KASTAMONU ROMANIA Angajează Gestionar

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare economice/tehnice
  • Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point)
  • Cunostinte de limba engleza nivel conversational
  • Persoana orientata spre rezolvarea de probleme
    Capacitate de rezolvare independenta a problemelor aparute
  • Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii
  • Capacitate de munca in echipa
  • Orientare spre client

Constituie avantaj:

  • Cunostinte SAP

Responsabilitati:

  • Intocmirea, procurarea, prelucrarea si transmiterea documentatiei aferente activitatii de import/export- livrari si

achizitii intracomuninitare

  • Verificarea documentelor mijloacelor de transport
  • Opereaza date intrari/iesiri in sistem SAP
  • Inregistreaza transporturile in registrele vamii
  • Intocmeste documente vamale
  • Tehnoredacteaza CMR-urile, carnetele de TIR si alte documente daca este cazul

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Ore suplimentare plătite
  • Transport asigurat pentru localitatile limitrofe Reghinului
  • Spor pentru orele lucrate pe timp de noapte
  • Spor pentru program de lucru in flux continuu
  • Tichete de masă in valoare de 15 RON
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de viata si de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca
  • Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala