Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Reghin

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Esti o persoana activa si iti place sa te implici? Esti exact ceea ce cautam!

KASTAMONU ROMANIA Angajează Gestionar Depozit

Cerinte:

  • Studii medii
  • Experienta in domeniu minim 1 an
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunostinte de utilizare PC
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Abilitati de comunicare, organizare si orientare spre rezultate
  • Atitudine pozitiva, gandire analitica si adaptare la situatie
  • Persoana dinamica, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si spirit de intiativa
  • Constituie avantaj:
  • Cunostinte SAP

Responsabilitati :

  • Coordoneaza/Organizeaza activitatea depozitului si raspunde de gestiunea acestuia
  • Gestioneaza marfurile din depozit si livrarea lor catre departamentele client
  • Intocmeste rapoarte periodice, urmarind activitatea departamentala din punct de vedere al consumurilor specifice ariei sale de interes
  • Verifică identitatea și integritatea produselor recepţionate (cantitativ, calitativ) si verifica existenta certificatelor de conformitate
  • Calitatea si cantitate receptiei

Beneficii:

  • Ore suplimentare plătite
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de accidennte
  • Cursuri de calificare şi instruire
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
  • Pachet salarial competitiv si alte bonusuri in functie de performante.
  • Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur sau pentru rutele existente.