Gestionar depozit

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; București

Candidatul Ideal:

Studii medii/superioare (domeniu energetic/electronic reprezinta avantaj)
Fara cazier;
Experienta de minim 1 an pe un post similar;
Permis auto cu experienta (categorii in plus reprezinta un avantaj)
Cunostinte de limba engleza;
Experienta in gestionarea unei baze de date reprezinta un avantaj;
Abilitati utilizare pachet Office (Word, Excel, Outlook);
Abilitati invatare si acomodare rapida cu tipurile de echipamente specifice activitatii societatii;
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare, planificare si lucru in echipa;
Atentie la detalii, la cifre, eficienta in indeplinirea sarcinilor;
Amabilitate, seriozitate, profesionalism;
Disponibilitate pentru efort fizic sustinut.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- executa activitati specifice de aprovizionare (verificare, receptionare, sortare, manipulare, organizare, etichetare, introducere coduri de bare in program; redactare, completare si emitere documente specifice, etc);
- asigura introducerea informatiilor si gestioneaza baza de date;
- gestioneaza comenzile si asigura rezolvarea eficienta a acestora;
- participa la inventarierea periodica;
- preia marfa de la furnizori si expediaza/livreaza marfa catre lucrarile/angajatii societatii.

Descrierea companiei

Societate infiintata in 1999 si licentiata in domeniul sistemelor de securitate pentru a desfasura activitati precum: proiectare sistemelor de securitate, instalare sisteme de de detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, control acces si pontaj, de detectie si avertizare la incendiu, date-voce, service si mentenanta la sistemele instalate. In prezent, in cadrul societatii isi desfasoara activitatea un numar de peste 60 de angajati.
Construind o retea de clienti prin cele doua puncte de lucru, Cluj-Napoca si Bucuresti, si prin echipele de interventie tehnica zonale din localitatile Timisoara, Craiova, Brasov, Constanta, Galati, Bacau, Ploiesti si Iasi, societatea poate aborda proiecte cu acoperire locala si nationala. Seriozitatea si profesionalismul de care am dat dovada in acesti ani de activitate precum si bogata experienta acumulata sunt confirmate de pachetul nostru larg de clienti.

  • Interviu online
  • a. Numiti cel putin un soft de gestiune in care ati lucrat si / sau lucrati in prezent. b. Care este salariul minim net pentru care ati accepta sa lucrati pe acest post ?