Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pantelimon; București

PHARM AHEAD  isi mareste echipa !

Te  rugam sa aplici daca vei considera ca profilul descris mai jos ti se potriveste !

Candidatul ideal:

  • atent, responsabil, corect;
  • capabil sa lucreze eficient,  harnic, onest;
  • poseda permis de conducere categoria B,

Descrierea postului:

Colecteaza produsele farmaceutice si parafarmaceutice in concordanta cu specificatiile din picking –list /factura/ aviz de expeditie, pentru  livrarea catre clientii sau  filialele companiei;

Raporteaza sefului de depozit/ sefului de tura diferentele identificate intre datele de pe picking list si datele faptice, cum ar fi: lot diferit, cantitate insuficienta, data de expirare diferita, locatie gresita, stoc epuizat , daca este cazul;

Preda produsele colectate in zonele de verificare, in ordinea data de picking –list, pentru facilitaterea verificarii de catre persoana responsabila;

Participa la verificarea datelor, corectarea diferentelor (inventarierea stocurilor pe produsul in cauza, pentru stabilirea diferentelor reale) si colectarea corecta a produselor din lista .

Ambaleaza marfa colectata, in cutii  de distributie, eticheteaza coletele de distributie cu destinatia de expeditie, mentiuni privind conditiile speciale de transport;

Pregateste colete de distributie, amplaseaza coletele pregatite in zona de expeditie, in functie de ruta de livrare ;

Inlocuieste la nevoie soferii pe traseele de distributie.

  • Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu placut, intr-o echipa de top.