Limbi vorbite

engleză, poloneză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Firma specializata in distributia de anvelope auto la nivel national, angajeaza gestionar pentru depozitul din Brasov.

Responsabilitati:

  • efectueaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului( receptie, intrari/iesiri stocuri, livrare, retururi);
  • desfasoara activitati specifice depozitului: expediere/incarcare, receptie/descarcare a marfii la si din depozitul firmei;
  • participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
  • raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
  • efectueaza anual (si de cate ori se cere de catre superiorul ierarhic) inventarul stocului de marfa
  • emite documente de insotirea marfii (AWB, Procese verbale, Avize de insotire a marfii)
  • urmareste miscarea marfurilor respectand toate procedurile specifice;
  • coordonează si optimizeaza activitatile de stocare si de pregatire marfa

Cerințe:

  • minim studii medii, avantaj cele economice
  • experienta in utilizarea unor programe de gestiune
  • experienta anterioara in gestiune și activitate in depozit;
  • bun organizator, ordonat, capacitate de comunicare și adaptare rapida
  • capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegi
  • capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii
  • fara cazier
  • domiciliul in Brasov

Oferim:

  • un loc de muncă stabil
  • un pachet salarial motivant
  • posibilitatea dezvoltării profesionale

Rugăm transmiteți CV-ul pe adresa de email