Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Ne dorim un coleg/ă care să-și depună eforturile pentru a ocupa acest job și să fie parte din echipa General Security

Descrierea postului

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa

Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare

Asigura miscarea stocurilor

Expediaza marfa catre clienti,

Reprezinta firma in probleme de gestiune fizica a stocului si este in legatura directa cu clientii in probleme legate de livrari.

Responsabilități

Legat de activitatile specifice, raspunde de:

- Acuratetea inregistrarilor in stoc

- Inregistrarea sistematica si cronologica a datelor privind stocurile

- Indeplinirea la timp si intocmai a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic

- Calitatea raportarilor si a informarilor

- Livrarea marfii catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime

Legat de disciplina muncii, raspunde de:

- Imbunatatirea permanenta a calitatii pregatirii sale profesionale si de specialitate

- Pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de firma

- Utilizarea si pastrarea in bune conditii a documentelor cu regim special

- Modul de utilizare a echipamentelor, consumabilelor si altor materiale, a autovehiculului de serviciu sau a altor mijloace fixe primite in folosinta de la firma

- Respectarea prevederile normativelor interne si procedurile de lucru privitoare la postul sau

- Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei

- Se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma

Cunoștințe necesare

- Cunostinte de contabilitate primara

- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri

- Cunostinte de operare PC (MS Office)

- Cunostinte operatiuni import/export si vamale

Candidatul nu are antecedente penale !

Personalitate: usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional, conformist, ordonat eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate.

 Dacă recunoașteți aceste cerințe uzuale pentru postul de gestionar și credeți că puteți ocupa acest post cu optimism, vă așteptă cu drag să ne trimiteți intenția și Cvul la adresa de email.

Echipa General Security