Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

204 Strada Traian Vuia, Cluj-Napoca

Firma de productie panouri electrice de automatizare si distributie recruteaza gestionar depozit.

- Competente organizatorice
- Cunostinte de depozitare, gestionare si eliberare materiale;
- Persoana atenta ,organizata si responsabila;
- Cunostinte de operare PC (MS Office);
- Experienta in domeniul gestiunii marfurilor reprezinta un avantaj;
-Program de lucru: luni - vineri 08:00 - 17:00

Descrierea jobului
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Opereaza in stoc miscarile de marfa;
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
- Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei;
- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor;

Beneficii:
- salariu atractiv si bonusuri de ore suplimentare ;
- mediu de lucru la standarde internationale;
- echipa tanara dinamica si echilibrata ;
- oportunitati de promovare;

Va rog sa atasati cv la prezentul anunt sau sa sunati la nr de tel.