Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Experienta minim 3 ani in gestiune;
- Experienta in domeniul sistemelor de securitate sa constituie un avantaj.
- Minim studii medii;
- Cunostinte de operare PC, nivel mediu;
- experienta in utilizarea unei aplicatii (program) de gestiune.
- Bune aptitudini de comunicare;
- Capacitatea de a gestiona echipamente si documente;
- Bun organizator, responsabil, atent la detalii ;
- Permis auto cat. B.

Descrierea jobului

- Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile si verifica/intocmeste documentele aferente receptiei ;
- Tine evidenta stocurilor prin inregistrarea intrarilor si iesirilor de marfa ;
- Intocmeste documentele necesare eliberarii marfurilor din gestiune;
- Expediaza marfa catre clienti conform comenzilor si prioritatilor ;
- Propune si implementeaza masuri de eficientizare a fluxului de marfa în depozit ;
- Este responsabil de inventarul stocului de marfa

Descrierea companiei

SAV Integrated Systems este o companie înfiinţată din dorinţa unui inginer electronist şi a unui economist de a oferi soluţii inovatoare în domeniul audio-vizualului, design-ului, distribuţiei, instalării şi menţinerii sistemelor de siguranţă. SAV Integrated Systems este o firmă cu capital integral românesc, înfiinţată în anulîn Bucureş momentul de faţă echipa SAV Integrated Systems numără 96 de specialişti şi are acoperire la nivel naţional: Oradea, Cluj, Arad, Braşov, Râmnicu Vâlcea, Târgu Jiu, Piteşti, Constanţa, Galaţi, Comăneşti, Suceava, Baia Mare.

SAV Integrated Systems ofera servicii de:
Proiectare
Livrare
Instalare
Service
Mentenanţă

Pentru :
Detecţie la incendiu
Detecţie la efracţie şi protecţie perimetrală
Sisteme de control acces
Sisteme de supraveghere video (IP/analogic)
Integrare sisteme de securitate (inclusiv suport software)
Sisteme protecţie activă marfă (EAS, SKU)
Sisteme integrate audio-video
Sisteme de analiză a conduitei clientului

  • Interviu online
  • La ce data ati putea fi disponibil pentru inceperea lucrului in cadrul companiei SAV Integrated Systems?
  • Ce asteptari salariale aveti?