Detalii loc de munca

Gestionar Depozit

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
2

Compania SUK-PLASTICS SRL angajeaza :

GESTIONAR DEPOZIT

-CERINTE :

- experienta in gestiune
- seriozitate
- persoana dinamica
- rezistenta la efort fizic

- studii medii/superioare

-experienta intr-o companie de productie, domeniul automotive minim 2 ani

-Cunostinte si experienta de lucru in sisteme ERP (SAP…)

- Curs motostivuitorist

Descrierea jobului

Scopul general :

  • Întocmirea documentelor specifice
  • Inregistrarea documentelor in sistemul ERP -CLARVISION
  • Verificarea  si menţinerea stocurilor de rezervă

           Atributii :

  • Identifică documentele specifice activităţii de receptionare marfa -materie prima
  • Asigură monitorizarea stocului de produse finite
  • Intocmeste necesarul de produse finite in vederea livrarii
  • Verifică stocul de produse la sfârşitul fiecarei zile de lucru pentru actualizare.
  • Verifică preluarea cantitativă a mărfurilor şi ambalajelor, pe baza documentelor însoţitoare ale acestora.
  • Organizează descărcarea mijloacelor de transport şi depozitarea corectă a mărfurilor recepţionate
  • Verifică corectitudinea întocmirii Notelor de Recepţie pe baza facturilor intrate.
  • Verifică existenţa şi modul de etichetare
  • Verifică existenţa tuturor elementelor de identificare şi caracterizare ale materialelor  receptionate
  • Semnează de preluare fiecare aviz de intrare marfă şi semnează de predare fiecare aviz si documente anexe aferente livrarilor.
  • Raspunde de corectitudinea stocurilor si a evidentelor ,conform procedurilor

SE OFERA:
- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute

-contract de munca pe perioada nedeterminata