Gestionar CASA RUSU - Cluj Napoca

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Candidatul ideal :

- Studii medii absolvite;
- Bune cunostinte de contabilitate primara si de legislatie gestiune stocuri;
- Preferabil 2 ani de experienta intr-un post similar;
- Abilitati de operare PC (MS Office), cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj;
- Excelent spirit organizatoric, atentie concentrata si distributiva;
- Disponibil la deplasari pe teren cu montatorii.

Descrierea jobului :

- Coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri, respectand procedurile agreate de firma;
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
- Asigura miscarea stocurilor;
- Efectueaza inventarele periodice si anuale;
- Raspunde patrimonial in temeiul art. 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata.