Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:
- Studii medii
- Experienta in domeniu
- Bune cunostinte de operare PC (Winmentor prezinta avantaj)
- Capacitate de coordonare, organizare si planificare
- Disponibilitate la program doua schimburi
- Rezistenta la stres

Descriere post:
- Prelucrarea cu acuratete a miscarilor si inregistrarea corecta a stocurilor de produse
- Conducerea activitatii echipei de manipulanti
- Efectuarea periodica a inventarului
- Pregatirea comenzilor
- Verificarea loturilor pentru livrare
- Intocmirea rapoartelor de activitate
- Intocmirea si arhivarea documentelor primare
- Verificarea zilnica a conditiilor de depozitare
- Receptia si predarea pe baza de documente a produselor din gestiune
- Identificarea si inregistrarea oricarei probleme cu privire la produse si procese
- Initierea de masuri corective si de control al produsului neconform

Oferta:
- Pachet salarial motivant (corelat cu performanta);
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionist si dinamic