Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

-Experienta anterioara pe un post similar;
-Atestat stivuitorist cu experienta practica;
-Responsabil, dinamic, serios;
-Responsabil,capacitate buna de organizare, atent la detalii;
-Cunostinte avansate de operare PC( Word,Excel);
-Cunostinte de gestiune a stocurilor, contabilitate primara;

Descrierea jobului

-Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor pe baza documentelor contabile;
-Asezarea marfurilor in depozit;
-Eliberarea marfurilor din depozit pe baza documentelor justificative;
-Responsabilitati legate de gestiunea depozitului, inventare periodice, receptie de marfa;
-Inregistreaza,prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la stocuri;

Beneficii :
-salarizare motivanta
-transport asigurat, tichete de masa
-masa in sistem catering
-card servicii medicale
-bonus anual

Descrierea companiei

Societate cu capital privat strain cu sediul in Parcul Industrial Prejmer, obiectul activitatii este fabricarea echipamentelor de ridicat si manipulat.