Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

Coordonează activităţile specifice de gestiune din cadrul depozitului (recepţie, intrări/ ieşiri stocuri, livrare, retururi)
Desfăşoară activităţi specifice depozitului: descărcare si recepţionare marfă, livrare, inventare
Desfăşoară, organizează şi supraveghează inventarele parţiale şi anuale
Se asigură de buna gestiune a documentelor specifice: facturi de achiziţie, CMR, AWB
Se asigură de buna gestionare a spaţiului destinat magaziei, asigurand optimizarea spaţiului şi calitatea depozitării produselor
Asigură menţinerea ordinii si curaţeniei in depozit şi a necesarului de consumabile
Intocmeşte diverse raportări privind activitatea depozitului.

Profil Candidat:

- Experienţa  pe o pozitie similara reprezinta un atu

- Cunoştinţe de operare calculator: Excel, Word

- Disponibilitate de lucru full-time

- Integritate, seriozitate

- Simţ practic deosebit

- Capacitatea de a gestiona prioritaţile

- Abilităţi organizatorice

Beneficii:

- Salariu 1550 lei net

- Tichete de masa

- Abonament medical valabil in reteaua Medlife

- Oportunitati de promovare

- Mediu de lucru placut, curat, modern

- Activitate fara efort fizic

- Independenta in desfasurarea activitatilor zilnice

- Program fix de 8h, de luni pana vineri, fara ore suplimentare