Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

Coordonează activităţile specifice de gestiune din cadrul depozitului (recepţie, intrări/ ieşiri stocuri, livrare, retururi)
Desfăşoară activităţi specifice depozitului: descărcare si recepţionare marfă, livrare, inventare
Desfăşoară, organizează şi supraveghează inventarele parţiale şi anuale
Se asigură de buna gestiune a documentelor specifice: facturi de achiziţie, CMR, AWB
Se asigură de buna gestionare a spaţiului destinat magaziei, asigurand optimizarea spaţiului şi calitatea depozitării produselor
Asigură menţinerea ordinii si curaţeniei in depozit şi a necesarului de consumabile
Intocmeşte diverse raportări privind activitatea depozitului.

Cerinte:

Absolvent studii medii
Experienţă pe o pozitie similara minim 2 ani
Experienta in utilizarea programului de gestiune Charisma constituie un avantaj
Cunoştinţe bune de operare calculator: Microsoft Office
Experienta in domeniul medical/farmaceutic sau cunoasterea reactivilor de laborator constituie avantaj
Disponibilitate de lucru full-time.

Profil Candidat:

Simţ practic deosebit
Capacitatea de a gestiona prioritaţile
Abilităţi organizatorice.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs salariale pentru acest tip de post?