Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

RESPONSABILITATILE JOBULUI:

Persoana angajata ca GESTIONAR in cadrul companiei:
- asigura fluxul de intrari – iesiri marfa conform regulilor interne si verifica orice iesire/intrare, predare marfa in raport cu documentele de referinta
- receptioneaza calitativ si cantitativ marfa
-preia si transporta catre depozit comenzile de la furnizorii interni
- pregateste de transport coletele destinate expedierii produselor catre clienti, conform comenzilor din sistem
-debiteaza profile de inox si aluminiu la dimensiune, asambleaza seturi de produse
- efectueaza AWB-urile si tine legatura cu firmele de curierat
- intocmeste inventarul periodic
- asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita
-mentine si face curatenia in depozit
-asigura transportul coletelor catre clienti atunci cand este cazul
-urmareste stocul de materiale pentru ambalare si face comenzi la furnizori

PROFIL CANDIDAT:

Candidatul/a la postul de GESTIONAR in cadrul companiei va fi o persoana energica, cu atentie la detalii, cu experienta in gestionarea unui depozit, riguroasa in completarea formularelor necesare desfasurarii activitati.
Abilitatea
Va avea abilitati tehnice .
Va fi absolvent de cel putin studii medii, fara cazier.
Va avea abilitati de comunicare si relationare, va fi bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune.
Cunostinte de utilizare a calculatorului
Permis de conducere categoria B

OFERTA NOASTRA:

Lucrul intr-o echipa tanara, intr-o companie in continua dezvoltare si expansiune, cu un sistem de beneficii colaterale si un salariu motivant.