Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii (bacalaureat) / studii superioare
  • Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara
  • Constituie avantaj experienta in domeniul agribusiness
  • Cunostinte solide privind gestiunea stocurilor
  • Cunostinte operare PC: Microsoft Office
  • Permis conducere (categoria B) constituie avantaj
  • Persoana responsabila, comunicativa, orientata spre rezultat
  • Capacitate de organizare si planificare
  • Abilitati privind lucrul cu documente gestiune stocuri
  • Initiativa, memorie vizuala, capacitate de lucru cu oamenii
  • Disponibilitate pentru program prelungit
  • Fara antecedente penale

Descrierea jobului

  • Organizarea activitatii desfasurate in cadrul depozitului (receptia si manipularea produselor, etichetarea corecta a acestora, pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea comenzii conform documentelor de livrare, efectuarea de retururi, retrageri de produse, actualizarea listei de produse expirate sau deteriorate, intretinerea spatiului de depozitare, verificarea si mentinerea evidentei documentelor asociate intrarii/iesirii produselor din depozit)
  • Participarea efectiva la receptionarea si predarea corespunzatoare a marfurilor (incarcarea, descarcarea, manipularea si depozitarea marfurilor/coletelor)
  • Asigurarea gestionarii corecte, cantitativ si calitativ, a marfurilor si ambalajelor
  • Inventarierea periodica a stocului depozitului
  • Intocmirea de diverse rapoarte de stocuri/livrari solicitate de superiori

Domeniu activitate: Agribusiness