Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

480 €

gestionar

Responsabilități:

- Întocmește la zi și răspunde de corectitudinea datelor din documentațiile HACCP și ISO;
- Răspunde de gestiunea fizică a stocului de materie primă, produse finite, ambalaje și materiale auxiliare pentru producție;
- Urmărește și sesizează de urgență conducerea societății atunci când constată că stocurile de materie primă, produse finite, ambalaje sau materiale auxiliare pentru producție au atins un nivel scăzut și este necesară efectuarea de noi achiziții, pentru a nu fi afectat întreg procesul de funcționare al firmei;
- Verifică și răspunde pentru ca toate intrările de materie primă, produse finite, ambalaje și materiale auxiliare pentru producție să dețină toate documentele însoțitoare necesare, ștampilate și semnate conform legislației în vigoare;
- Efectuează lunar inventarul stocului de marfă;
- Oferă informații despre stocuri departamentelor firmei;
- Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei;
- Înregistrează, prelucrează, păstrează informațiile referitoare la situația stocurilor, raportând lunar rezultatele activității de gestiune a stocurilor;
- Raportează zilnic stocul faptic de materie primă și produse finite către Directorul de vânzări, Directorul General și/sau Administratorul societății;
- Răspunde de acuratețea înregistrărilor în stoc;

Cerinte:
- Studii medii;
- Experiență minimă în domeniu;
- Permis de conducere Categoria B

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Masina de serviciu