Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

800 €

Cerinte:

- Disponibilitate pentu desfasurarea activitatii in santier (Jud. Giurgiu);

- Experienta in domeniu;

- Cunostinte de contabilitate primara si de gestiune;

- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;

- Abilitati de calcul matematic, organizatorice si de rationament analitic;

- Capacitate de lucru in echipa;

- Persoana energica, perseverenta, ordonata, organizata si corecta;

-  Fara antecedente penale.

Responsabilitati:

- Preluarea materialelor/echipamentelor ce ajung in santier;

- Introducerea marfii in stoc in baza documentelor de intrare;

- Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea in magazia societatii;

- Inregistrarea, prelucrarea si pastrarea informatiilor referitoare la situatia stocurilor;

- Evidenta operativa (inscrierea in fisele de magazie a miscarilor bunurilor materiale din punct de vedere cantitativ)

- Intocmirea actelor necesare evidentei primare (NIR, bon de consum, transfer, etc.);

- Realizarea activitatii de inventariere; receptie si verificare marfa; eliberare bunuri din magazie pe baza de documente justificative;

- Predarea necesarului de materiale;

- Intocmirea de rapoarte privind situatia stocurilor si evidenta materialelor;

- Raportarea sefului ierarhic superior situatia comenzilor, respectiv a materialelor / echipamentelor pe care le are in gestiune.

Beneficii Oferite:

- pachet salariu atractiv.