Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Responsabilitati:

  • Lansarea comenzilor de materii prime si marfuri catre furnizorii agreati de catre companie.
  • Receptia materiilor prime si a materialelor,
  • Verificarea cantitativ si calitativ a produselor receptionate in conformitate cu actele de insotire (avize, facturi, certificate de  calitate).
  • Intocmirea NIR-urilor si a fiselor de magazie.
  • Efectuarea periodica a stocurilor in vederea determinarii comenzilor.
  • Respectarea cu rigurozitate a normelor interne si a celor legale referitoare la atributiile gestionarului.

Cerinte:

  • Experienta in gestiune (prezinta avantaj candidatii cu experienta in industria alimentara)
  • Cunostinte operare PC
  • Persoana dinamica
  • Abilitati de comunicare si relationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Program de lucru luni-vineri
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
  • Pachet salarial in care este asigurata masa
  • Tichete de masa