Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Verificare si realizare pontaj lunar si inregistrare
  • Contracte de munca, decizii incetare, adeverinte salariati
  • Transmitere Revisal
  • Scanare documente Resurse Umane
  • Rapoarte in Excel
  • Arhivare documente angajatilor
  • Realizare anunturilor de recrutare, postare si  interviuri telefonice si   programarea angajatilor la interviu
  • Trimitere feedback candidati

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare in Sociologie, Psihologie, Resurse Umane
  • Atentie la detalii, bune abilitati de comunicare
  • Proactivitate si dorinta de a invata
  • Permis categoria B
  • Curs Inspector Resurse Umane si Inspector Salarii
  • Minim 3 ani experienta in Resurse Umane

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant + bonus de performanta
  • Se asigura o masa calda la pranz
  • Abonament medical Medlife

Punctul de lucru este in Crevedia, DB ( 25 Km de Buc)

Program L-V

  • Interviu online
  • Vitall Srl are puctul de lucru in Crevedia, DB( 25 km de Bucuresti). Locatia reprezinta un impediment?
  • Care este principalul motiv pentru care ai aplicat la acest loc de munca?
  • Ce te recomanda pentru acest post?
  • Ce asteptari salariale ai?