Generalist Resurse Umane

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

italiană, engleză

Acest job nu mai este activ.

CANDIDATUL IDEAL:

- excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel);
- calitati manageriale evidente (pentru planificare, organizare, delegare,coordonare, control, de preferat cu experienta in agentie de plasare forta de munca;

- dinamism si adaptabilitate;
- deosebite abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- varsta: 22-35 de ani.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- planifica si reorganizeaza programele de dezvoltare a carierei profesionale;
- previzioneaza recrutarea si selectia personalului pentru toate nivelurile ierahice in interiorul companiei;
- planifica si organizeaza programele de instruire specifice tutror domeniilor de activitate din unitate;
- dezvolta sistemul de recompense si recunoasteri adoptat de catre companie;
- raporteaza saptamanal superiorului direct stadiul de realizare a sarcinilor incredintate.