Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Descrierea jobului:

  • Intocmeste cererile de achizitie pe baza solicitărilor de materiale si lanseaza comenzile dupa obtinerea aprobarilor scrise.
  • Urmareste stadiul achizitionarii bunurilor solicitate.
  • Răspunde de depozitarea corespunzătoare a bunurilor recepţionate.
  • Intocmeste toate documentele primare de gestionare a bunurilor ( nota de recepţie , fisa de magazie , bon de consum ) la fiecare mişcare a stocului.
  • Urmareste zilnic, mpreuna cu departamentul Financiar stadiul plaţilor către furnizori

Candidatul ideal:

  • Studii medii tehnice
  • Cunostinte SAP
  • Experienta profesionala in domeniul mecanic/electric
  • Cunostinte de gestionare a materiilor si materialelor
  • Cunoasterea tuturor reperelor pentru piesele de schimb
  • Cunostinte operare PC nivel mediu
  • Abilitati de organizare, planificare
  • Abilitati de comunicare