Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

Brătășanca

Angajam personal pentru pozitia de functionar documentarist. Oferim salariu motivant, 8 ore de munca

Persoana responsabila, organizata;
- Atentie la detalii;
- Capacitatea de a lucru cu termene limita.

Cerințe:
• Experienţa profesională: minim 1 ani în activități similare;
• Capacitatea de a livra o muncă de calitate, cu obținerea de performanță intr-o muncă repetitivă;
• Capacitatea de a respecta regulamente și proceduri specifice;
• Foarte bună atenție la detaliu;
• Abilități de cooperare și lucru in echipă;
• Persoană conștiincioasă, riguroasă, amabilă, calmă, flexibilă, autonomă;
• Cunoștințe de utilizare calculator: MS Office - Word, Excel;

Responsabilități:
Activități specifice procesului de arhivare fizică a documentelor:
• Preluarea documentelor, constituirea dosarelor de arhivă, ordonare, numerotare, inventariere și etichetarea unitatilor arhivistice;
• Activități legate de întocmirea lucrării de selecționare;
• Activități legate de folosirea documentelor;
• Alte activități specifice.

Pachetul salarial si beneficiile oferite vor fi negociate in urma interviului