functionar administrativ /contabil

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Șieu-Măgheruș

Responsabilitati:

•Indeplinirea de atributii administrative si de secretariat;

•Colectare completa si in termen a documentelor contabile;

•Trimitere extrase de cont la furnizori si client.

•Urmarirea incasarilor de la client.

•Alte responsabilitati conform fisei postului

Cerinte:

•Colaborarea la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile,

•Capacitate de analiza logica si numerica;
•Persoana comunicativa, meticuloasa, atenta la detalii, organizata;
•Cunoasterea sistemului de operare  MS Office.

•Cunostinte in domeniul economic sau administrativ

•Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat atat scris cat si vorbit
•Cunoasterea altor limbi straine germana, olandeza constituie un avantaj

Beneficii:
• Mediu de lucru placut, echipa de lucru tanara si dinamica;
• Posibilitate de dezvoltare profesionala în cadrul unei companii în plină expansiune;
• Pachet salarial motivant, negociabil la interviul final;
• Prima de vacanta si sarbatori legale;
• Asigurare medicala privata;
• Training profesional pentru îmbunătăţirea abilităţilor personale, atat in tara cat si in strainatate;