Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Calea Floreasca, București

Se recruteaza si din

București

Descrierea jobului:
Furnizarea informatiilor solicitate privitoare la serviciile si produsele companiei;
Este responsabil de reputatia companiei in piata si lucreaza in sensul imbunatatirii calitatii serviciilor pentru clienti;
Urmareste si propune modul de rezolvare a diferitelor aspecte aparute in activitatea de zi cu zi;
Operarea tuturor modificarilor necesare in contul clientului in timpul desfasurarii conversatiei telefonice;
Tratarea solicitarilor telefonice, identificarea neclaritatilor si oferirea de informatii si raspunsuri la intrebarile clientilor;
Atrage potentiali clienti prin descrierea produselor si serviciilor companiei;
Pastreaza o relatie buna cu departamentele interne si identifica situatiile in care clientul are nevoie de un transfer catre aceste departamente;

Candidatul ideal:
Studii medii/superioare;
Experienta anterioara similara;
Bune abilitati de comunicare;
Orientare spre client, dinamism si spontaneitate;
Abilitati de organizare si gestiune a timpului.